loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Jak przygotować kosz prezentowy dla pracownika? Poradnik

Jak przygotować kosz prezentowy dla pracownika? Poradnik

30 października 2020
Oryginalny prezent na urodziny

W ciągu roku jest wiele okazji, by obdarować swoich pracowników zestawami upominkowymi. Awanse, wyróżnienia, święta i jubileusze – te wszystkie ważne momenty wymagają, byś, jako szef, stanął na wysokości zadania. Prezenty pełnią funkcję motywacyjną i sprawiają, że Twoi podopieczni rzadziej myślą o zmianie pracy. Zaplanuj z wyprzedzeniem, jak mógłbyś odwdzięczyć się im za zaangażowanie i lojalność. Postaw na sprawdzone propozycje i pokaż się z najlepszej strony! Z naszego poradnika dowiesz się, jak to zorganizować.

Zestawy prezentowe dla pracowników – jak wybrać idealne?

Mimo że Twój zespół jest zgrany i potrafi ze sobą współpracować, musisz pamiętać, że to nadal zbiór indywidualnych postaci o różnorodnych preferencjach. Wybór zestawu prezentowego dla pracowników, który przypadnie do gustu wszystkim, może być trudny. Obowiązują jednak uniwersalne zasady, którymi warto się kierować. Dzięki nim zrobisz naprawdę dobre wrażenie i zostaniesz zapamiętany jako szef, który wie, jak zadbać o swoich podopiecznych.

Wybieraj ze smakiem

Mówi się, że nie da się uszczęśliwić wszystkich – istnieją jednak upominki, które wzbudzają uśmiech na twarzy u większości osób. Ich cechy wspólne to niezobowiązująca forma, dobra jakość i pewna doza klasycznej elegancji. Kierując się takimi wartościami przy doborze zestawów prezentowych dla pracowników, nie tylko trafisz w ich gust, ale też okażesz wszystkim szacunek. Unikaj kontrowersyjnych przedmiotów, jak śmieszne gadżety – nie każdy ma poczucie humoru podobne do Twojego.

Zadbaj o szczegóły

Dobór produktów jest bardzo ważny! Jeśli pragniesz wręczyć wszystkim drobne upominki, zorientuj się wcześniej przynajmniej powierzchownie w preferencjach swoich pracowników. Być może ktoś nie ucieszy się z butelki wina i lepiej wymienić ją na dobrą czekoladę? Znajdź zaufaną osobę w zespole, która wykona dla Ciebie mały wywiad.

Dbałość o szczegóły wyraża się także w opakowaniu podarunku. Powinno ono być starannie i schludnie wykonane, by ktoś nie poczuł się urażony. Skrzynki prezentowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, na pewno spełnią wszelkie te wymagania.

Personalizuj

Masz wielu pracowników i wykonanie dla każdego paczki z indywidualnie dobranymi przedmiotami graniczy z cudem? Zamów gotowe zestawy upominkowe i dołącz do nich kartkę z własnoręcznym podpisem i wyrazami szacunku. By Twój zespół poczuł się dostrzeżony i doceniony, możesz na przykład napisać po jednym zdaniu podziękowania za jakąś konkretną rzecz, której dokonała dana osoba w tym roku lub za wartości, jakimi kieruje się w codziennej pracy. Taka personalizacja prezentu daje poczucie, że nie jesteś oddalonym, nieobecnym szefem, a takim, który wie i rozumie, co dzieje się w firmie. Lepszy kontakt z pracownikami i okazywanie im uznania ograniczają ich rotację w przedsiębiorstwie.

Zestawy prezentowe z bezpośrednią dostawą

To propozycja dla wszystkich właścicieli firm, którzy cenią sobie swój czas. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno drobne upominki dla pracowników, jak i duże skrzynki prezentowe na szczególne okazje. Przygotujemy je dla Ciebie i dostarczymy pod wskazany adres, byś nie musiał sam jeździć za podarunkami w zabieganym, świątecznym czasie. Wystarczy, że za pomocą kilku kliknięć wybierzesz dopasowanie do Twoich potrzeb modele zestawów. Znajdziesz w nich regionalne przysmaki w postaci czekolad, herbatek, okazjonalnych smakołyków i eleganckich alkoholi. Jest w czym wybierać!

Na zakończenie

Koniec roku to szczególny moment dla każdej firmy. Mimo wytężonej pracy to też czas podsumowań i wręczania wyróżnień. Od Ciebie, jako szefa, zależy utrzymanie motywacji zespołu na nadchodzący rok. Pozytywne usposobienie pracowników przełoży się na sukces firmy. Prezenty to wspaniały sposób, by poprawić morale Twoich podopiecznych i sprawić, że będą dobrze o Tobie myśleć. Bycie świetnym szefem składa się z małych, codziennych gestów, ale też z tych wyjątkowych – rzadkich. Bądź po prostu sobą, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią oprawę!

Wino z Twoją nazwą 750 ml

Wino z Twoją nazwą 750 ml

Wino z Twoją nazwą 750 ml

Szczegóły

Zestaw dodatków do mięs i serów 3x230g

Zestaw dodatków do mięs i serów 3x230g

Zestaw dodatków do mięs i serów 3x230g

Szczegóły

Zestaw prezentowy 13B

Zestaw prezentowy 13B

Zestaw prezentowy 13B

konfitura, dodatek do mięs i serów, dżem

Szczegóły

Zestaw prezentowy 15A

Zestaw prezentowy 15A

Zestaw prezentowy 15A

wino

Szczegóły

Zestaw prezentowy 16B

Zestaw prezentowy 16B

Zestaw prezentowy 16B

konfitura, dżem, dodatek do mięs i serów, czekolada

Szczegóły

Zestaw prezentowy 18A

Zestaw prezentowy 18A

Zestaw prezentowy 18A

wino, czekolada

Szczegóły

Zestaw prezentowy 20B

Zestaw prezentowy 20B

Zestaw prezentowy 20B

miód, dodatek do mięs i serów, ciasteczka, czekolada

Szczegóły

Zestaw prezentowy 21B

Zestaw prezentowy 21B

Zestaw prezentowy 21B

miód, dodatek do mięs i serów, konfitura, czekolada

Szczegóły

Zestaw prezentowy 22 (grzaniec)

Zestaw prezentowy 22 (grzaniec)

Zestaw prezentowy 22 (grzaniec)

wino, pogryzanka, przyprawy

Szczegóły

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.