loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > O nas

O nas

Polski Podarek to zestaw upominkowy stworzony ze starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących wyłącznie od lokalnych, uznanych, polskich producentów, do których dotarliśmy i zaprosiliśmy do współpracy. Wszystkie artykuły, które trafiły do naszych zestawów, łączą wyjątkowe wartości: pasja, tradycyjne wykonanie, polski charakter oraz najwyższa jakość. Za każdym z przygotowanych dla Państwa podarków kryje się historia ich twórców, którzy w swoją pracę włożyli całe serce. Nasi dostawcy to prawdziwi pasjonaci, dla których celem nie jest gotowy produkt, a proces jego powstawania i tworzenia. Wybierając Polski Podarek wspierają Państwo polskich producentów.

„Wszystkiego najlepszego!”– to stare polskie powiedzenie stało się dla nas inspiracją i zarazem wyzwaniem. W ten sposób stworzyliśmy spójny koncept, który powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie unikatowymi, polskimi produktami wysokiej jakości, dostępnymi na co dzień jedynie dla wąskiego grona odbiorców. Naszą misję odnaleźliśmy w chęci dostarczenia Klientom wyjątkowych wartości i doznań oraz potrzeby wsparcia polskich, lokalnych producentów żywności.

Razem z naszymi producentami zachęcamy Państwa do wyboru Polskiego Podarku i życzymy Państwu Wszystkiego najlepszego, mając nadzieję, że nasze produkty zostaną w Państwa pamięci na długi czas.

Angelika & Michał

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.