loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Kosz prezentowy dla nauczyciela na zakończenie roku

Kosz prezentowy dla nauczyciela na zakończenie roku

30 kwietnia 2021
Kosz prezentowy dla nauczyciela na zakończenie roku

Wręczane w końcówce czerwca prezenty dla nauczyciela są wyrazem szacunku i uznania zasług pedagoga. To forma podziękowania od całej klasy, często przekazywana w jej imieniu przez klasowy samorząd. Jeżeli ceni się pracę wychowawcy i wsparcie, jakiego udziela uczniom, warto postarać się z wyborem podarunku. Gdy na jego zakup składa się wiele osób, może to być na przykład obszerny kosz prezentowy. Co powinno się w nim znajdować i który wariant wybrać? Oto kilka propozycji – zobacz!

Zdrowy zestaw dla smakosza: oryginalny prezent

Często uczniowie dobrze znają swojego wychowawcę i jego gust. Szczególnie gdy uczy on klasę kolejny rok z rzędu. Warto wykorzystać ten fakt przy zakupie upominków. Jeżeli wiadomo, że nauczyciel jest zwolennikiem zdrowego odżywiania, skrzyneczka z domową konfiturą i naturalnym dżemem będzie świetnym wyborem. Przygotowując sobie kanapki do zjedzenia podczas „okienka”, pedagog na pewno z uśmiechem i wdzięcznością wspomni swoich uczniów.

W skład proponowanego zestawu prezentowego 16B wchodzi również pyszna żurawina, będąca znakomitym dodatkiem obiadowym do rozmaitych mięs. Trudy pracy pedagogicznej osłodzi wreszcie wyśmienita, ręcznie wykonywana czekolada. Całość podarunku zamknięta jest w pięknym, drewnianym pudełku. Może to przepis na trafiony prezent? My uważamy, że zdecydowanie tak!

Dla miłośnika herbaty – upominek z herbacianym suszem

Czy nauczyciel często przychodzi do klasy z kubkiem gorącego napoju? W takim razie dobrym pomysłem na prezent będzie kosz z pełną aromatu, ziołową herbatką. Aby nadać jej jeszcze lepszego smaku, będzie mógł do niej dodać regionalnego miodu, używając do tego drewnianego mieszadełka. Uwaga! I jedno, i drugie jest w proponowanym zestawie. A do tego wszystkiego włożyliśmy tam przepyszną pitną czekoladę. Teraz wychowawczyni czy profesor będą mieć możliwość wyboru, co tym razem przyniosą w kubku na kolejną lekcję. Aromatyczna herbata z owocowo-miodową nutą? A może czekolada? Spraw radość komuś, kto stara się przekazać klasie całą swoją wiedzę na dany temat i pomaga wejść w dorosłe życie!

Sok z polskiego sadu + rodzime przetwory = oryginalne prezenty w drewnianym boxie!

W codziennej pracy w szkole liczy się zdrowie. Każdego dnia nauczyciele narażeni są na rozmaite infekcje – zwłaszcza w czasie jesiennym i zimowym. Dlatego zawczasu, już z końcem czerwca można pomyśleć o zorganizowaniu czegoś, co pomoże wzmocnić odporność przed nowym rokiem. Zestaw prezentowy 35B, w skład którego wchodzi butelkowany sok jabłkowy, miód i domowe dżemy, to idealna propozycja. Wzbogacono go o naturalną świecę z pszczelego wosku i pyszną herbatkę. Warto rozważyć ten kosz, pełen darów natury! Kupując, wspiera się również rodzime firmy i gospodarstwa rolne. Ma to ogromne znaczenie w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Zestawy prezentowe z bezpośrednią dostawą

Zbliżające się wielkimi krokami zakończenie roku może być inne niż wszelkie dotychczasowe. Nauczanie odbywa się przez większość czasu całkowicie zdalnie. Nie oznacza to jednak, że nie będzie opcji wręczenia nauczycielowi prezentu. W sklepie Polski Podarek możesz zamówić upominek/zestaw z dostawą do szkoły lub jego domu. Jedyne, czego potrzebujesz, to adres do wysyłki. Dla kompletów upominkowych możesz zlecić wykonanie grawerowanego napisu z życzeniami czy dedykacją. Tekst taki znajdzie się na drewnianym pudełku. Prezenty z dostawą to świetny pomysł!

Spraw przyjemność nauczycielom!

Upominek dla pedagoga nie musi składać się z tradycyjnych kwiatów czy czekoladek, wręczanych osobno przez każdego ucznia. Warto pokusić się o niebanalne rozwiązanie od całej klasy – szczególnie gdy darzy się swojego wychowawcę sporym szacunkiem. Nauczyciel na pewno doceni prezent, który będzie wyróżniał się na tle innych. Mile zaskoczy go sytuacja, gdy z końcem czerwca pojawi się u niego kurier z oryginalną niespodzianką od uczniów! Rozważ zatem, czy nie warto urządzić klasowej zbiórki na piękny kosz prezentowy. Zwłaszcza gdy to ostatnia klasa, a po wakacjach już nie zobaczycie się z w tym samym gronie… Zapraszamy do zakupu zestawów w naszym sklepie online!

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.