loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Polski Podarek jako idealny pomysł na prezent ślubny.

Polski Podarek jako idealny pomysł na prezent ślubny.

30 marca 2020

Śluby w dzisiejszych czasach są bardzo wystawne niemal można powiedzieć, że na “pokaz”. To często jest związane z wielkimi kosztami jakie osoby, które się na niego zdecydowały muszą ponieś. Państwo młodzi często wydają bardzo dużo pieniędzy, aby sprostać coraz to większym wymaganiom swoich gości, aby uniknąć przykrych komentarzy na temat imprezy. My natomiast możemy się zrekompensować nietypowym prezentem, który sprawi, że pojawi się uśmiech na twarzy nowo upieczonego małżeństwa.

Idealnym takim podarkiem będą nasze zestawy prezentowe. Znajdziecie tam nie tylko zestawy z winem, ale także takie z smakołykami jak np. czekolada, miód czy dżem od małych polskich producentów. Państwo młodzi na pewno byli by zaskoczeni otrzymując taki nietypowy prezent, bo jak wiadomo większość przyjedzie tylko z winem lub innym trunkiem.

Regionalne zestawy prezentowe są też świetnym pomysłem na prezent, bo wręczając je pokazujemy parze młodej, że dbamy o ich zdrowie. Dlatego? Otóż Polski Podarek ma produkty ekologiczne, tworzone wyłącznie przez małych polskich producentów, którzy wkładają wiele miłości, w to co robią. Ich priorytetem jest samopoczucie, bo zadowolony i ZDROWY klient zawsze wróci.

A Ty jaki prezent byś wybrał?

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.