loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Prezent dla Nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego

Prezent dla Nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego

9 czerwca 2020

Prezent dla Nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela lub na zakończenie roku szkolnego – u nas znajdziesz gotowe propozycje oraz możliwość stworzenia własnego zestawu prezentowego!

Niejednokrotnie w trakcie roku szukamy pomysłu na prezent dla nauczyciela, który będzie z jednej strony podziękowaniem za codzienny trud wkładany w kształcenie dzieci i młodzieży, ale z drugiej strony będzie niezobowiązujący i nie wprawie naszego wychowawcy w zakłopotanie. Mimo iż z nauczycielem spędzamy wiele czasu w trakcie roku, nie koniecznie znamy jego upodobania, wybór odpowiedniego upominku np. z okazji Dnia Nauczyciela może być więc trudny. Idealnym prezentem mogą okazać się polskie specjały pochodzące z niewielkich manufaktur. Stanowią one bowiem smaczny i wyszukany prezent, który z całą pewnością trafi w każdy gust.

Prezenty i upominki dla Nauczyciela – dlaczego warto je wręczyć?

Nauczyciel przez cały rok wkłada nie lada wysiłek w kształtowanie wiedzy oraz wychowanie dzieci i młodzieży starając się przekazać posiadaną wiedzę, ale również częstokroć zgłębiając ją w domowym zaciszu tak by móc zaciekawić podopiecznych podczas lekcji. Zdzierając gardło nauczyciel na tyle na ile potrafi oddaje nam wiele lat swojej pracy i mimo, że efekt tej pracy możemy zauważyć dopiero po wielu latach, co często stanowi główny powód niedowartościowania tego zawodu to właśnie od nauczyciela w dużej mierze zależy czy zaszczepi w nas ciekawość do dziedziny nauki jaką reprezentuje, czy dobrze tą ciekawością pokieruje, co na sam koniec może okazać się kluczowe przy wyborze przez młodego człowieka kierunku w jakim poprowadzi swoje zawodowe życie. Gołym okiem widać więc, że obdarowanie nauczyciela prezentem stanowi nie tylko tradycję, ale przede wszystkim gest wdzięczności za jego ciężką pracę.

Upominek dla nauczyciela – co wybrać?

Okazji do wręczenia prezentu nauczycielowi jest wiele: potocznie zwany Dzień Nauczyciela przypadający na 14 października, który w istocie jest Dniem Edukacji Narodowej, zakończenie roku szkolnego, matury, egzaminy końcowo szkolne, imieniny czy urodziny to jedynie kilka wybranych okazji. Z każdej z wymienionych powyżej okazji możemy podarować ukochanemu wychowawcy upominek, który ucieszy go w tym ważnym dla niego dniu. Pomysłów na prezent dla nauczyciela jest wiele, od kwiatów ciętych, kosmetyków po czekoladki i inne smakołyki. Każdy prezent cieszy, ale niektóre z nich mogą pozostać na dłużej zarówno fizycznie jak i w naszej pamięci, dlatego warto wybierać właśnie te nietuzinkowe.

Jednym z pomysłów na prezent jest wręczenie nauczycielowi personalizowanego zestawu prezentowego zapakowanego eleganckie drewniane opakowanie z wygrawerowanymi życzeniami lub podziękowaniem. Taki upominek może zawierać czekoladki i inne specjały pochodzące z magicznych miejsc zlokalizowanych w Polsce, w których lokalni producenci dbają o każdy szczegół tak by zadowolić każde podniebienie. W zestawie prezentowym umieścić można:

  • naturalną, aromatyczną herbatkę z owoców, ziół i kwiatów, którą nauczyciel może zaparzyć sobie przed lekcją i delektować się przez kolejne 45 minut,
  • naturalny miód spadziowy bądź kwiatowy pochodzący z ekologicznego, niezanieczyszczonego rejonu Polski jakim jest Magurski Park Narodowy,
  • selekcjonowaną kawę ziarnistą wypalaną w krakowskiej palarni kawy, która swoim aromatem pobudzi naszego wychowawcę nawet w najbardziej senny dzień roku,
  • dżemy lub konfitury przygotowane według starych receptur, które w swoim składzie nie zawierają żadnych konserwantów dzięki czemu są nie tylko pyszne ale i zdrowe. Taki przysmak zjedzony na śniadanie może dać naszemu nauczycielowi siły na cały dzień pełen wyzwań,
  • dodatek do mięs i serów, po długim dniu w szkole przychodzi czas na odetchnięcie, z całą pewnością nasz nauczyciel w piątkowy wieczór spędzi trochę czasu przy stole z najbliższymi kosztując w tym czasie polskich specjałów takich jak ogórki krokodylki, pasta paprykowa, żurawina czy konfitura różana. Takie dodatki mogą również stanowić idealny dodatek do odświętnego niedzielnego obiadu,
  • syropy i soki to pełna witamin propozycja, mogąca stanowić zarówno dodatek do herbaty jak również może być wykorzystana do spożycia solo. Duża dawka witamin da naszemu opiekunowi wiele sił.
  • Czekolady, czekoladki i słodycze – jest to ostatnia pozycja w naszym spisie, jednak bez niej nie mogłoby się obejść. Każdy z nas uwielbia czekolady i słodycze. Taki prezent może osłodzić nawet najprzykrzejszy moment dnia i dać naszemu nauczycielowi chwilę, w której oderwie się od problemów i zmęczenia trafiając na moment w chmury. Naszą propozycją są wysokiej jakości eleganckie czekolady oraz naturalne słodycze, które pochodzą od Mistrza Polski Cukierników. Gwarantujemy Wam, że ten element zestawu prezentowego na pewno zrobi furorę.

W ofercie marki Polski Podarek znajdziecie również gotowe zestawy prezentowe, które bez zastanowienia można wręczyć nauczycielowi. Aby nie wprawić obdarowywanej osoby w zakłopotanie z tej okazji zdecydowanie polecamy zestawy bezalkoholowe pełne polskich specjałów. W naszym sklepie internetowym znaleźć można zarówno skromniejsze pozycje, takie jak np. Zestaw upominkowy 9B czy też Zestaw upominkowy 12B, które będą stanowić niewielki, ale pyszny prezent, jak również nieco wystawniejsze, ładniej zapakowane zestawy jak np. Zestaw prezentowy 33B pełen rozmaitych wyrobów bądź Zestaw prezentowy 40B, nieco bardziej obfity. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pod adresem:

https://polskipodarek.pl/kategoria-produktu/zestawy-prezentowe/zestawy-caloroczne/

Personalizacja prezentu dla nauczyciela!

Każdy prezent jest miły, ale ten, który kierowany jest personalnie do konkretnej osoby pozostaje w pamięci na dłużej. Jeśli więc idealny prezent zapakowany jest w eleganckie, gustowne drewniane opakowanie, na którym znajdują się życzenia bądź podziękowania skierowane wprost do konkretnego nauczyciela czy też od konkretnej klasy, taki prezent zdecydowanie zostanie z obdarowanym na dłużej. Drewniana skrzyneczka może być wykorzystana do przechowywania różnego rodzaju artykułów, a widniejący na niej grawer będzie przypominał przez kolejne lata nauczycielowi o osobach, którym poświęcił swój czas i wiedzę.

Bezpośrednia wysyłka prezentu!

Jeśli z uwagi na brak możliwości spotkania się z wychowawcą poszukujecie innej możliwości wręczenia prezentu sklep Polski Podarek jest właśnie dla WAS! Stwórzcie swój własny zestaw prezentowy lub skorzystajcie z przygotowanych przez nas zestawów, a następnie wyślijcie go bezpośrednio do obdarowanej osoby. Dzięki personalizacji prezentu obdarowana osoba będzie wiedziała kto sprawił jej ten miły gest bez konieczności wychodzenia z domu.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.