loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Prezent dla pracownika

Prezent dla pracownika

18 lipca 2021

Okazji by wręczyć prezent pracownikowi jest wiele, począwszy od tych niewątpliwie miłych jak wręczenie nagrody,  jubileusz pracy, jubileusz firmy, ponadprzeciętne wyniki zawodowe, wyjątkowe wydarzenie w życiu pracownika takie jak ślub, narodziny dziecka lub zmiana mieszkania, kończąc na tych nieco bardziej smutnych takich jak zmiana pracy czy przejście na długo wyczekiwaną emeryturę. Niewątpliwie każda z tych okazji jest dobra do tego by pokazać pracownikowi czy też koleżance lub koledze z pracy, że jest osobą ważną w życiu firmy.

Co może znaleźć się w prezencie dla pracownika?

W zależności od okazji oraz preferencji obdarowywanej osoby, z pewnością pomysłów na prezent może być wiele, niemniej w przypadku prezentu dla pracownika lub współpracownika trudność w doborze prezentu może polegać na tym, że nie znamy do końca preferencji obdarowywanej osoby. Należy również pamiętać, że prezent nie może być zbyt zobowiązujący, a relacja która łączy pracodawcę i pracownika bądź kolegów z pracy powinna pozostać na stopie zawodowej co również wpływa na dobór dobrego prezentu.

Pomysłów na prezent z pewnością jest wiele, mogą być to:

  • zestaw kosmetyków,
  • przedmiot użytku domowego,
  • voucher,

W tych przypadkach łatwo jednak popełnić błąd przy wyborze prezentu.

Kosmetyki jako prezent

Obdarowywana osoba, może mieć swoje ulubione kosmetyki i nie będzie chciała skorzystać z tych, które dostała, wiele osób posiada szereg alergii i nietolerancji na wiele kosmetyków, co również nie ułatwia wyboru. Może się więc okazać, że zestaw kosmetyków z pobliskiej drogerii niekoniecznie będzie dobrym pomysłem na prezent.

Drobny upominek – przedmiot użytku domowego

Z pewnością każdy z nas nie raz otrzymał w swoim życiu otrzymał w prezencie przedmiot użytku domowego, który posiadał już w swoim domu, niepotrzebny wazon niepasujący do wnętrza mieszkania, kolejny zestaw filiżanek, niebędący częścią większej zastawy, itp. Te często występujące prezenty niestety w zdecydowanej większości przypadków stają się niepotrzebnym przedmiotem, który schowany gdzieś głęboko w szafie leży zupełnie niewykorzystany. Taki prezent również może okazać się bardzo złym pomysłem.

Voucher

Voucher może okazać się dobrym pomysłem dla wszystkich tych, którzy zupełnie nie wiedzą co lubi obdarowywana osoba. Voucher na masaż czy do znanego sklepu może więc być niezłym rozwiązaniem. Dobry prezent powinien jednak pokazywać nasze zaangażowanie podczas poszukiwania prezentu. Dobrze gdy prezent jest niszowy, mniej dostępny, nie pochodzi z pobliskiego sklepu i wskazuje na to, że nie był kupiony na 10 minut przed jego wręczeniem. Voucher ma więc swoje zalety, ale może zostać odebrany jako prezent na odczepne.

Prezenty i upominki Polski Podarek

Któż z nas nie lubi świetnych przetworów przypominających smak dzieciństwa i produkty wykonywane przez mamy czy babcie, miodów smakujących jak gdyby zostały świeżo zebrane przez pszczelarza, prawdziwych czekolad i słodyczy najwyższej jakości?  Podczas długich godzin spędzonych w pracy z pewnością nie raz i nie dwa na myśl przyjdzie nam wyjątkowa kawa, stworzona z wyselekcjonowanych ziaren, która swoim smakiem odbiera przemysłowym kawą dostępnym na sklepowej półce. Każdy miłośnik herbat wie natomiast, że prawdziwa herbata jest nie tylko smaczna ale i zdrowa a jej wyjątkowy aromat umili nawet najmniej przyjemną chwilę w pracy. Po całym tygodniu pełnym wyzwań w czasie piątkowego wieczoru nic nie pozwoli nam oderwać się od pracy lepiej niż lampa dobrego, jakościowego, polskiego wina gronowego, kieliszek wyjątkowej, tradycyjnej nalewki owocowej lub kieliszek prawdziwego miodu pitnego. Wszystkie te produkty zapakowane w eleganckie opakowania drewniane lub tekturowe zawarte zostały w zestawach prezentowych Polski Podarek. Aby prezent był jeszcze bardziej personalny i wyjątkowy na każdym opakowaniu możliwe jest umieszczenie dowolnego tekstu lub logo firmy. W zależności od okazji mogą być to życzenia urodzinowe, gratulacje czy też logo firmy, które dzięki naszemu upominkowi będzie pozytywnie kojarzyć się przez długi czas obdarowanej osobie.

Zestawy prezentowe oraz zestawy upominkowe Polski Podarek to produkty stworzone z pasją od początku do końca. Prezenty te składają się z wyjątkowych, trudnodostępnych produktów pochodzących wyłącznie od polskich, niewielkich dostawców, które swoją jakością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W każdym produkcie wchodzącym w skład prezentu Polski Podarek odnaleźć można pasję jego twórcy.

Prezenty z bezpośrednią wysyłką

Coraz częściej nasze firmy działają na większym terytorium, posiadają swoich odbiorców oraz dostawców w całym kraju lub za granicą, a pracownicy bywają w siedzibie firmy jedynie raz na jakiś czas. To trudne warunki do wręczania prezentów . Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu oferujemy możliwość bezpośredniej wysyłki prezentu wprost do pracownika czy współpracownika.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.