loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Prezenty w biznesie

Prezenty w biznesie

30 marca 2020

Święta Bożego Narodzenia od lat wiążą się również z obdarowywaniem się przeróżnymi prezentami. Oznacza to, że większość z nas zacznie wręczać oraz otrzymywać prezenty. Jak działa to w biznesie? Zmęczone, codzienne relacje z naszymi kontrahentami często przechodzą kryzys. Znalazły się mniej więcej na tym etapie związku, gdzie nie da się już bez siebie żyć, ale…. chemii nie ma.

Kupujemy i sprzedajemy sobie nawzajem, bo tego wymaga nasza działalność, jednak już dawno przestaliśmy się pozytywnie kojarzyć, a myśl o nas budzi albo negatywne emocje albo co gorsze w biznesie neutralność. Biznes to życie, a życie to biznes, najlepszymi sposobami na poprawę relacji w biznesie jest przeniesienie do niego naszych nawyków i zachowań z życia prywatnego. Czy trafiony zestaw prezentowy, butelka wina, słodki upominek, najwyższej jakości specjały spożywcze mogą poprawić relacje w naszym życiu prywatnym i sprawić, że wieczór będzie inny niż wszystkie pozostałe? Mogą! Należy więc, tę sprawdzoną receptę zastosować w swojej firmie, a nasze oziębłe relacje z klientem ulegną rozpaleniu. Jakie zestawy prezentowe są więc dobre i skuteczne? Pamiętajmy, że nasze firmy działają w dużej mierze w Polsce i nawet jeśli handlujemy z zagranicą, to skojarzenie narodowości jest jednym z pierwszych jakie nasuwają się na myśl każdemu z nas. Polska od lat słynie z najwyższej jakości produktów rolno-spożywczych oraz gościnności.

Dobrze trafiony zestaw prezentowy powinien łączyć te dwie cechy. Najwyższa jakość, rzemieślnicza precyzja, regionalny charakter sprawiający, że produkty są rękodziełem powstałym z miłości i pasji, ale też tradycyjne wykonanie, poszanowanie dla środowiska, smak najlepszej jakości warzyw i owoców jaki kojarzy nam się z wakacjami u babci na wsi to cechy jakie zawarliśmy w regionalnych zestawach prezentowych Polski Podarek. Wina jakie znajdują się w naszych upominkach świątecznych rozgrzeją Państwa klienta w najbardziej mroźny, zimowy wieczór, ręcznie robiona czekolada sprawi, że endorfiny opanują organizm Państwa kontrahenta, a zawarta w zestawie kawa sprawi, że poranek będzie miłym zaskoczeniem i przeniesie obdarowaną osobę myślami do najlepszej kawiarni bez wychodzenia z domu.

Czy takie doznania sprawią, że odbiór zarówno nas samych jak i naszej firmy ulegnie poprawie? Z pewnością, ponieważ nie od dziś wiadomo, że to właśnie przez żołądek trafia się do serca. Jeśli zaś za wszystkimi produktami które znalazły się w żołądku stoją niesamowite historie ich twórców, które mogą zafascynować naszego Klienta podczas lektury umieszczonej w zestawie broszury produktowej możemy być pewni jednego, w tym momencie zapadliśmy na długo w pamięć obdarowanej przez nas osobie, dzięki czemu przez długi czas zarówno my jak i nasza firma będą kojarzyć się jednoznacznie pozytywnie.

Po tak spędzonym wieczorze, pełnym kulinarnych doznań nasz Klient będzie wiedział, że dołożyliśmy starań aby obdarować go czymś specjalnym i niedostępnym dla każdego co z pewnością wymagało z naszej strony wysiłku, a wygrawerowane na zestawie upominkowym logo przypomni mu kto sprawił mu tę niezwykłą przyjemność. Jak zatem wybrać trafiony prezent dla kontrahenta? Odpowiedzią są regionalne zestawy prezentowe Polski Podarek pełne polskich specjałów, przedstawiających historię ich twórców.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.