loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > WYTYCZNE DO PRAWIDŁOWEGO PRZYGOTOWANIA PLIKÓW PRODUKCYJNYCH DOSTOSOWANYCH DO TECHNOLOGII LASEROWEJ

WYTYCZNE DO PRAWIDŁOWEGO PRZYGOTOWANIA PLIKÓW PRODUKCYJNYCH DOSTOSOWANYCH DO TECHNOLOGII LASEROWEJ

 – informacja dla Klienta – 

 

 1. Aby pracownia graficzna firmy Polski Podarek Sp. z o.o. mogła sprawdzić poprawność przygotowanych projektów i ewentualnie zwrócić do korekty, pliki powinny być dołączone do zamówienia poprzez wybranie „TAK” w polu „Własny tekst/logo” dostępnym przy wybranych zestawach prezentowych.2. Aby pracownia grawerska firmy Polski Podarek Sp. z o.o. mogła uruchomić produkcję pliki produkcyjne należy wykonać wg. wytycznych opisanych w niniejszym dokumencie. W przeciwnym razie cena produktu zostanie skorygowana o naliczoną opłatę, a produkt zostanie wysłany bez grawera lub po potwierdzeniu mailowym z Klientem rachunek powiększony zostanie o 50 zł związane z przerobieniem graficznym pliku.3. Jeżeli dwa pierwsze punkty nie zostaną spełnione Polski Podarek Sp. z o.o. nie będzie odpowiadać za opóźnienia w realizacji zamówienia lub będzie zmuszona do nałożenia dodatkowej opłaty za realizację produkcji na „ostatnią chwilę” lub nawet całkowicie odstąpi od realizacji zamówienia.4. Polski Podarek Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za błędy w treści przesłanych składów, dlatego prosimy dokładnie sprawdzić treść grawerów. Grawerowanie jest procesem nieodwracalnym! Ewentualna literówka skutkuje wykonaniem od początku nowego grawerowania tym samym obciążeniem kosztami dodatkowego grawerowania. Koszt ponownego wygrawerowania dla pojedynczego produktu wynosi 25 zł.

  5. Pliki produkcyjne powinny być zapisane w jednym z wymienionych programów:
  – ADOBE ILLUSTRATOR CS 6 lub niższym
  rozszerzenie pliku: (.ai)
  – COREL X4 lub niższym
  rozszerzenie pliku: (.cdr)

  6. Wymiary pliku:
  Przesłany plik zostanie dostosowany do wielkości opakowania na jakim znajdzie się grawer. Wielkości stosowane przez Polski Podarek Sp. z o.o. pozwalają na zachowanie estetyki produktu końcowego.

TEKST

 1. Teksty na opakowaniach wykonywane będą czcionką wybraną przez Polski Podarek Sp. z o.o. dopasowaną do pozostałej treści znajdującej się na opakowaniu w tym logo Polski Podarek. Długość tekstu nie powinna przekraczać 70 znaków (w tym spacji) w przeciwnym wypadku treść będzie nieczytelna.

LOGOTYPY

 1. Logotypy:
  – powinny być wykonane w grafice wektorowej (krzywych Beziera)
  – lub grafice czarno-białej w skali 1:1 w rozdzielczości 300 dpi
  – logotypy nie mogą być importowane ze stron internetowych ponieważ rozdzielczość grafiki internetowej zazwyczaj nie przekracza 72 dpi.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.