loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Szukasz pomysłów na pyszne i zdrowe upominki mikołajkowe? Postaw na zestawy prezentowe z regionalnych produktów!

Szukasz pomysłów na pyszne i zdrowe upominki mikołajkowe? Postaw na zestawy prezentowe z regionalnych produktów!

10 listopada 2021
upominki świąteczne zestawy prezentowe

Chcesz podarować swoim klientom lub pracownikom coś wyjątkowego? Postaw na zestawy świąteczne dla firm z produktami regionalnymi! Wyjaśniamy, dlaczego warto kupować gotowe kosze prezentowe. Dowiedz się, jak wybrać upominki, które robią najlepsze wrażenie i kształtują pozytywny wizerunek marki.

Zestawy bożonarodzeniowe

Jeśli zależy Ci na efektownych podarkach, zdaj się na specjalistów. Dzięki ich pomocy przygotujesz udane prezenty w rozsądnej cenie. Zestawy bożonarodzeniowe mają wiele zalet. Decydując się na nie:

  • oszczędzasz czas, jaki musiałbyś spędzić na samodzielnym doborze produktów,
  • jesteś pewien, że upominek zostanie zapakowany w sposób elegancki i estetyczny,
  • możesz łatwo spersonalizować wybrane przez siebie elementy,
  • dostarczysz wszystkie prezenty w odpowiednim czasie, bez opóźnień.

Świetnym rozwiązaniem są upominki świąteczne dla klientów z regionalnymi wyrobami. Inwestując w nie, wspierasz lokalny rynek. Komplety od najlepszych polskich producentów wyróżniają się też wysoką jakością. Słodycze, konfitury i akcesoria wykonywane są ze starannie dobranych składników. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych inspiracji upominkowych.

Uniwersalne prezenty

Jedną z najważniejszych zasad zakupów i akcji marketingowych jest dopasowanie produktów do grup docelowych. Trafiony podarek musi po prostu spodobać się określonej osobie i trafić w jej gust. Co robić, gdy Twoi klienci reprezentują różne grupy wiekowe i mają odmienne zainteresowania? Na szczęście w takich sytuacjach sprawdzają się uniwersalne zestawy prezentowe ze słodyczami i konfiturami. Lokalne wyroby są praktyczne i chętnie przyjmowane zarówno przez młodsze, jak i starsze osoby. Możesz zdecydować się na przykład na zestaw z ręcznie robioną czekoladą i naturalnym syropem owocowym. Komplet zawiera także tradycyjne dżemy, aromatyczną herbatkę i miód.

Spersonalizowane opakowania

Jak sprawić, by produkt stał się bardziej spersonalizowany? Nawiązanie do Twojej marki i klienta jest proste. Do tego celu doskonale nadają się:

Musisz jedynie podać informacje na temat grafiki i napisu. My zajmiemy się praktyczną realizacją projektu. Warto personalizować podarki, ponieważ służy to kreowaniu wizerunku marki i robi lepsze wrażenie na klientach i pracownikach.

Motywy świąteczne

Klimat Bożego Narodzenia jest wyjątkowy. Warto postarać się, by prezenty nawiązywały do tej okazji i grudniowej estetyki. Ciekawą propozycją jest na przykład zestaw prezentowy z kawą i drewnianą ozdobą świąteczną ilustrującą aniołka. Komplet jest rozbudowany i zawiera także ręcznie robioną czekoladę z motywem bożonarodzeniowym. W zestawach warto uwzględniać wzory choinkowe, gwiazdkowe i anielskie. Uśmiech wśród obdarowywanych wzbudzają również świąteczne skarpetki, które kojarzą się z rodzinnymi spotkaniami i spokojnymi wieczorami spędzonymi w domu.

Zdrowe upominki

Pokaż swoim klientom i pracownikom, że zależy Ci na nich i ich zdrowiu. Postaw na gotowe zestawy prezentowe z produktami pełnymi witamin. W takim komplecie znajdują się między innymi:

  • cytrynki z miodem i imbirem w syropie,
  • tradycyjny syrop z pigwy,
  • dżem dereniowy,
  • miód pochodzący z Magurskiego Parku Narodowego.

Te wyroby są nie tylko smaczne i apetyczne, ale też korzystnie wpływają na zdrowie i kondycję organizmu. Pomagają w profilaktyce chorób i przeziębień oraz dostarczają ważne w diecie witaminy i minerały. Tradycyjny sposób produkcji i lokalne surowce sprawiają, że konfitury mają wiele wyjątkowych właściwości zdrowotnych.

Zestawy prezentowe z bezpośrednią dostawą

Na pewno chcesz, by Twoje upominki świąteczne dla klientów dotarły na czas. Oferujemy zestawy prezentowe z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres. To bardzo wygodna opcja, dzięki której Twoje podarki zostaną doręczone we właściwym terminie. Zadbamy też o ich odpowiednie opakowanie i zabezpieczenie na czas przesyłki.

Upominki bożonarodzeniowe dla każdego

Potrzebujesz więcej inspiracji? Skontaktuj się z nami! Znajdź najpiękniejsze zestawy bożonarodzeniowe dla swoich klientów. Wybierz ręcznie robione słodycze, aromatyczną kawę i spersonalizowane etykietki na wino.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.