loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Wzruszający list od klienta

Wzruszający list od klienta

30 marca 2020
Nasi klienci przesłali nam zdjęcie wzruszającego listu jaki otrzymali od swojego przyjaciela, którego obdarowali jednym z naszych zestawów prezentowych.
Pozwoliliśmy sobie przepisać słowa, niżej:

” Szanowna Pani! Jasiu niezawodny kolego!

Wasza przesyłka zaskoczyła mnie całkowicie, dlatego już na wstępnie odwołam się do liturgii i przytoczę fragment modlitwy eucharystycznej (czyli dziękczynnej) dotyczącej m.i.n. zawartości waszej paczki: “Błogosławiony jesteś Panie Boże wszechświata, bo dzięki hojności Twojej otrzymaliśmy WINO, które jest owocem winnego krzewu i pracy rąk ludzkich. Tobie je przynosimy, aby stało się napojem duchownym”Słowa te można usłyszeć czasem podczas mszy świętej gdy kapłan dolewa wodę do mszalnego wina. Przypuszczam, że powyższe zdania są znane Wam jak i Waszym Najbliższym. Ponieważ otrzymanie przesyłki od Państwa było dla mnie zarówno zaskakującą niespodzianką jak i miłe dlatego już na wstępie listu składam za ten Królewski dar szczere dziękczynienie i podkreślam dobitnie, że tak wytwornego, dopracowanego prezentu nigdy wcześniej (w życiu) nie otrzymałem. Odnosząc się szczegółowo do jego zawartości (przesyłka jeszcze przed rozpakowaniem robiła wrażenie szykownie rzetelnie zapakowanej) po rozpakowaniu mogłem stwierdzić, że rozmieszczenie zawartości jest mądre, a zawartość dobrze zabezpieczona przed “siłami niszczycielskimi” dostawców. Drewniane pudełko może się każdemu podobać pod względem formy jak i rozmieszczenia i zabezpieczenia zawartości. Wino z Winnicy Jasiel znajduje się w doskonałej i odpornej na “trudy” podróży butelce. Miód z Iglastej spadzi jest dzisiaj dość rzadko spotykany i może stanowić swego rodzaju lekarstwo . Dżem rabarbarowy zobaczyłem po raz pierwszy w moim życiu. No i pierwszy raz spotkałem czekoladę z manufaktury, a nie z ogromnej fabryki. Nawet składany opis robi bardzo dobre wrażenie, bo jest zgodny ze “sztuką pisarską” i drukarską. Jednym zdaniem wszystko jest na wysokim poziomie i to pod każdym względem.!!!! List ten piszę w pośpiechu, bo chce zdążyć na pocztę (……….) Tak więc podsumowując: wybór i zawartość przesyłki świadczy o wysokiej klasie Osób, dzięki którym otrzymałem tą przesyłkę i dzięki której mam mam powód do obchodzenia WESOŁYCH ŚWIĄT, zwłaszcza, że jak głosi przysłowie “najbardziej cieszą prezenty NIEZASŁUŻONE”. Wszystkim Dobroczyńcą, dzięki którym otrzymałem ten dar – jak i Twórcą dam raz jeszcze serdeczne dziękuje i życzę miłych Świąt, pomyślności na 365 dni nowego roku i kolejnych sukcesów we wszystkich działaniach!

Łączę pozdrowienia i wyrazy sympatii

Stanisław B.(…)

17 grudnia 2018 r.”

My natomiast przy okazji chcielibyśmy podziękować za życzenia i wyrazy podziwu dla naszej pracy. Co prawda list dotarł trochę późno do nas, ale również ślemy wszystkiego najlepszego!

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.