loader image

Polski Podarek - Regionalne Zestawy Prezentowe 

• Masz pytania? +48 502 695 166

Brak produktów w koszyku.

Nasza oferta:

← Powrót | Sklep > Blog > Zestawy prezentowe dla firm

Zestawy prezentowe dla firm

11 kwietnia 2020

Jak pomysłu na to jak poprawić sprzedaż oraz odbudować relacje z klientem po zamrożeniu gospodarki? Wręcz swojemu kontrahentowi zestaw prezentowy korzystając z możliwości bezpośredniej wysyłki!

Zestawy prezentowe dla firm z bezpośrednią wysyłką

W czasie gdy w związku z pandemią duża część gospodarki stanęła, zrywają się krajowe oraz globalne łańcuchy dostaw, a Ty zastanawiasz się nie tylko czy będziesz w stanie przetrwać ten trudny czas, ale przede wszystkim szukasz odpowiedniej strategii na to jak odbudować dobre relacje ze swoim odbiorcą, tak by jak najwcześniej wrócić do możliwości generowania przychodów przez Twoją firmę, mamy dla Ciebie rozwiązanie, które nie tylko pomoże Ci rozwiązać swój problem, ale również przyczynie się do napędzenia krajowej gospodarki, co dziś jest tak ważne.

Na naszej stronie internetowej wwww.polskipodarek.pl znajdziesz wiele zestawów prezentowych dla kontrahentów, które specjalnie dla Ciebie spersonalizujemy poprzez dodanie Twojego logo, a następnie wyślemy bezpośrednio do Twojego Klienta tak by bez wychodzenia z domu oraz konieczności odbycia spotkania przypomnieć o dobrych relacjach jakie macie i skłonić go do skorzystania z Twojej oferty w momencie gdy gospodarka będzie wracać do życia. Zestawy prezentowe dla firm, które możesz zamówić w sklepie internetowym polskipodarek.pl zawierają wyłącznie polskie produkty, pochodzące z niewielkich manufaktur, dla których dzisiejszy czas prawdopodobnie jest najtrudniejszym w całym okresie ich funkcjonowania. Kupując zestaw prezentowy dla swojego kontrahenta przede wszystkim zwiększasz możliwość generowania swoich dochodów mimo trudnych czasów, pokazując swoją aktywność w relacji z odbiorcami, ale również zapewniasz przetrwanie najmniejszych firm, tworzonych przez pasjonatów, którzy dziś poza sprzedażą internetową utracili szanse sprzedaży, bowiem zarówno wszelkie restauracje, kawiarnie, winiarnie, drobne sklepiki, a przede wszystkim szeroko pojęta branża turystyczna zostały zamknięte tak by chronić nas wszystkich.

Co zawierają nasze zestawy prezentowe dla firm:

  • jakościowe wina gronowe,
  • jednorodne soki jabłkowe oraz naturalne syropy,
  • tradycyjne dżemy, konfitury, dodatki do mięs i serów oraz musy owocowe,
  • miody pochodzące z Magurskiego Parku Narodowego,
  • suszone owoce, suszone orzechy, aromatyczne herbatki oraz selekcjonowaną kawę ziarnistą,
  • ręcznie robione czekolady i czekoladki, a także ręcznie robione ciasteczka,
  • polskie rękodzieło takie jak ręcznie robione bombki choinkowe,

Wszystkie zestawy prezentowe, które możesz podarować swojemu klientowi znajdujące się w naszej ofercie specjalnie dla Ciebie spersonalizujemy poprzez wygrawerowanie odpowiedniego tekstu bądź logo Twojej firmy. Na Twoje życzenie wyślemy zestaw prezentowy pod wskazany w zamówieniu adres, bezpośrednio do Twojego Klienta tak, by bez konieczności organizacji spotkania pokazać, że pamiętasz o nim, a Wasza relacja jest dla Ciebie naprawdę istotna.

Mając nadzieję, że zakup zestawu prezentowego poprawi Twoje relacje z klientem, a także przyczyni się do tak istotnego dziś podtrzymania więzów gospodarczych, gwarantujemy że Twój zakup nie pójdzie na marne, a każda wydana przez Ciebie złotówka zasili niewielkich, polskich producentów co przyczyni się do wspólnej odbudowy naszej gospodarki.

Masz pytania

Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.